logologo

簡単 支店 世界のどの国のネットワーク内でもゲスト投稿を共有して、グローバルな顧客にリーチすることができます。今日からあなたのストーリーを共有しましょう!

Easy Branches

34/17 Moo 3 Chao fah west Road, Phuket, Thailand, Phuket

Call: 076 367 766

info@easybranches.com
Technology

Zjarr në një fabrikë në Korenë e Jugut, raportohen viktima dhe të zhdukur

Të paktën një person humbi jetën dhe tre të tjerë mbetën të plagosur pasi një zjarr shpërtheu në një fabrikë baterish në Korenë e Jugut.Sipas autoriteteve lokale, viktima është një punëtor 60 vjeçar,......

By: botasot

  • Jun 24 2024
  • 0
  • 0 Views
Share this page
Guest Posts by Easy BranchesBanner advertising on easybranches networkGuestpost Service